Залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв’яжемося

Ремонт електроплит

Професійні електроплити – найбільш широкого використання прилади в індустрії громадського харчування. Безпосередня робота важлива для успіху вашого бізнесу, а також для здоров’я, безпеки та щастя ваших клієнтів.

Профілактичне сервісне обслуговування електроплити позбавить вас від дорогих ремонтів чи заміни обладнання. Втім, навіть якщо ваша кухонна техніка вийшла раптово з ладу, професіонали компанії “Лізоформ” в найкоротші терміни усунуть усі дефекти. Завдяки тісній співпраці з постачальниками (Electrolux, Unox, Fagor, Meiko…) усі сертифіковані запчастин ми не замінюємо, а ремонтуємо зіпсований вузол, що зекономить ваш час та кошти.

Фахівці з ремонту професійного обладнання мають підтверджену сертифікатами кваліфікацію та багаторічний досвід, достатній для вирішення будь-яких проблем, що можуть виникнути при експлуатації електроплити:

1. Електроплита або її компоненти не включаються.

Ймовірно, перегоріла розетка, перебився кабель, згоріла уся конфорка або нагрівальна спіраль.

2. Температура духовки або електроплити не відповідає встановленій.

Якщо ваша духовка перегріта або не достатньо нагрівається, ймовірно причина в несправному ТЕНі. Також термостат може потребувати повторного калібрування.

3. Конфорка не нагрівається.

Після тривалої роботи при високих температурах пружини рухомих контактів можуть деформуватися, а контакти – підгорати. Також можуть перегоріти ніхромові нитки або спіралі. Ремонт електроплити полягає в заміні перемикача потужності або зіпсованих конфорок.

4. Їжа готується нерівномірно.

Неправильно встановлені термостати можуть визначити температуру з помилками, що приводить до не рівномірного приготування їжі, а результат не задоволені клієнти.

5. Не працює освітлення духовки.

Якщо світло не горить, це може бути пов’язано з несправністю термо пари або запобіжного клапана. Фахівець легко впорається з таким ремонтом.

6. Електроплита сама вимикається після включення духовки.

Така проблема викликає коротке замикання. Через слабку ізоляцію міг перегоріти запобіжник та спрацював автомат включення. Проблема усувається за допомогою заміни ТЕНа чи пошкодженого дроту.

Звертайтесь до фахівців “Лізоформ” , ми професійно виправимо будь-які неполадки в роботі вашої електроплити. Пам’ятайте: швидкий ремонт – гарантія безперебійної роботи вашого бізнесу!