Залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв’яжемося

Слово директора

У 1995 році, коли була заснована компанія, країна тільки починала усвідомлювати свою незалежність. З дня проголошення та її перетворення пройшло всього 4 роки, та вони були не легкими. Величезна кількість європейських компаній в той період переходила на український ринок, а коли бачили складну ситуацію в країні, то розвертались і йшли назад.

Українці мали потребу в нових знаннях та можливостях. Саме тоді компанія «Лізоформ» прийшла в Україну як місіонер, щоб навчити простим, але важливим речам, які допомагають рятувати людські життя!

Займаючи лідируюче положення на українському ринку гігієни, ми виховали величезну кількість фахівців галузі, і я пишаюся кожним, хто пройшов професійне становлення в концерні «Лізоформ». Компанія користується заслуженою повагою колег, а нам довіряють клієнти. Спостерігаючи за плодами своєї діяльності можу з впевненістю сказати: ми принесли європейське розуміння та ставлення до гігієни в Україну. Використовуючи сучасні технології клінінгу, група компаній «Лізоформ» пропонує новітні технології та санітарно-гігієнічні розробки, комплексні рішення в сфері гігієни підприємств громадського харчування, ресторанів, готелів, підприємств м’ясопереробної та молочної промисловості.

Ми день за днем спокійно робимо свою роботу. Група компанії «Лізоформ» підтримує та розвиває культуру та мистецтво, бере учать в благодійних акціях, різних конференціях та форумах, що зачіпають питання гігієни, чистоти, здоров’я та медицини.