Чистота – яка подобається

Ми пропонуємо комплексні рішення, що забезпечують найкращий результат з прибирання, миття та дезінфекції готелів, ресторанів, підприємств громадського харчування, адміністративних, комерційних та виробничих приміщень.

Новини

Миючі засоби та різні дезінфектанти для поверхонь. Професійна хімія для готелів, ресторанів, пралень.

Обов’язкова умова успішного ведення готельного, ресторанного або будь-якого іншого бізнесу, пов’язаного з побутовим обслуговуванням – гігієна та дезінфекція робочих поверхонь та дезінфекція рук персоналу. Це дуже важлива санітарно-гігієнічна вимога споживачів послуг.

Гігієна рук

Випереджаючи очікування, Diversey вивів на ринок лінію продукції Soft Care, яка відповідає потребам наших клієнтів. Також представляємо косметику LAPĒ Collection – це розкішна лінійка готельної косметики, яка підвищує клас кожної ванної кімнати. Високоякісні продукти гарантують ефективний догляд за тілом, захист шкіри та дезінфекцію.

Pro Formula

Хімічні препарати: Cif, Domestos, Omo, Coccolino – це комплексна пропозиція засобів для чищення різноманітних поверхонь та приміщень. Завдяки інноваційним та спеціальним препаратам, робота стає більш легкою, а ваші кабінети, готельні номери, ванні кімнати та ресторани відповідатимуть навіть найвищим очікуванням у сфері стандартів чистоти.

Еко продукція

Продукція Pur-Eco – це вибір унікальної, ідеально підібраної, ефективної чистки, а також крок у напрямі охорони природного середовища.

SURE – це повна гамма чистих продуктів на базі складових рослинного походження,  при цьому гарантують професійні результати.

Вся продукція відповідає суровим вимогам, екологічним критеріям та критеріям безпечного використання.

Професійна хімія для клінінгу Taski

Ми розуміємо, що означає ефективна діяльність в підтримці гігієни у приміщеннях. Кращий в області експериментів знання та унікальні інтегровані рішення у сфері чистоти та гігієни допоможуть заощадити час, засоби та гроші, одночасно забезпечуючи операційну ефективність. Повністю інтегрований пакет хімічних препаратів, машин та аксесуарів для ручного використання дозволить вам вирішити будь-які проблеми, пов’язані з підтриманням чистоти та гігієни в приміщеннях.

Це найпродуктивніші та ефективні машини для прибирання різноманітних  покриттів підлоги. Надійні, миючі, маневрені, легкокеровані машини роблять прибирання приємним заняттям. Окрім цього, конструкція та матеріали техніки Taski відрізняються виключною надійністю та високою міцністю.

Автоматичні дозатори Diversey – економічні, безпечні, зручні у використані. Використовуються для контролю витрат концентрованих засобів, мають індикатори сповіщення про передозування. Дозуючі системи Diversey підходять для використання на великих об’єктах, кухнях та ванних кімнатах.

Ми пропонуємо вашій увазі широкий вибір інвентаря для прибирання: текстильні пади, збиральні візки, набори для миття вікон, системи для збирання мусору, інвентар для прибирання підлоги і т.д.

Нам довіряють

Залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв’яжемося